nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Środa Śląska (gw), Ciechów

Środa Śląska (gw), Ciechów
mieszkanie na sprzedaż

AMJ-MS-245

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,39 m², położone na 1 piętrze w miejscowości Ciechów. Do mieszkania przynależy również duża piwnica o powierzchni 16 m². Układ pomieszczeń przestronny salon – 19 m² pokój – 17,70 m² kuchnia ...

Powierzchnia
56,39 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 206,77 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Środa Śląska (gw), Ciechów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Miękinia, Gałów

Miękinia, Gałów
działka na sprzedaż

AMJ-GS-244

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w urokliwej i cichej miejscowości Gałów, zaledwie ok. 1 km od granic Wrocławia. Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 800 m² Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (symbol 24MN) ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Miękinia, Gałów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki
mieszkanie na sprzedaż

AMJ-MS-243

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,80 m², położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia ul. Tyrmanda Muchobór Wielki. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Funkcjonalny układ pomieszczeń: przestronny ...

Powierzchnia
64,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 404,32 zł
cena 739 000

Krośnice, Luboradów
działka na sprzedaż

AMJ-GS-242

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Luboradów (gmina Krośnice). Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1365 m² przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (MN7) zgodnie z MPZP – Uchwała nr XLV/299/2021 ...

Powierzchnia
1 365,00 m2
Cena za m2
84,25 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Krośnice, Luboradów

Chojnów
hala na wynajem

AMJ-HW-240

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni użytkowej 225 m², zlokalizowana na ogrodzonym i utwardzonym terenie, z bardzo dobrym dojazdem do głównych tras. Parametry obiektu Powierzchnia: 225 m² Konstrukcja: szkieletowa Wymiary: szerokość: 10 ...

Powierzchnia
225,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 4 600
hala na wynajem - Chojnów

Kunice
działka na sprzedaż

AMJ-GS-239

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 998 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Kunic, zaledwie 6 km od Legnicy. Dojazd droga utwardzona Warunki zabudowy Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego: ...

Powierzchnia
998,00 m2
Cena za m2
185,37 zł
cena 185 000
działka na sprzedaż - Kunice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem