Miękinia, Brzezina
działka na sprzedaż

AMJ-GS-237

Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone w Brzezinie - tylko 7 km od Wrocław-Leśnica. Istnieje możliwość zakupu jednej działki lub całości. Cena: 280 zł/m² Cena za całość (2799 m²): 630 000 zł Działki nr 1 i 2 powierzchnia: po 1000 m² ​​​​​wydane ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
280,00 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Miękinia, Brzezina
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Leśnica

Wrocław, Fabryczna, Leśnica
działka na sprzedaż

AMJ-GS-233

Na sprzedaż działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasów o pow. 1200 mkw. Wrocław- Leśnica  Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem 4MN 83 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna), uchwała XLVII/3032/06 Rady Miejskiej Wrocławia ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
575,00 zł
cena 690 000
działka na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Leśnica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Leśnica

Wrocław, Fabryczna, Leśnica
dom na sprzedaż

AMJ-DS-232

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 121,50 mkw. położony na przestronnej 26 arowej działce. Nieruchomość zachwyca zadbanym ogrodem. Dodatkowym atutem jest przestronny taras z kominkiem i altana. Dom wykończony w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania. Istnieje ...

Powierzchnia
121,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 600 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20 164,61 zł
cena 2 450 000
dom na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna, Leśnica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Miękinia, Wróblowice

Miękinia, Wróblowice
działka na sprzedaż

AMJ-GS-231

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia, zaledwie 7 km od Wrocławia-Leśnicy. Lokalizacja: w sąsiedztwie domy jednorodzinne malownicze otoczenie: Park Krajobrazowy Doliny ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
238,89 zł
cena 215 000
działka na sprzedaż - Miękinia, Wróblowice

Wołów (gw), Mojęcice
działka na sprzedaż

AMJ-GS-228

Na sprzedaż działka budowlana w Mojęcicach - 907 m² Szczegóły działki: powierzchnia: 907 m² media: woda, prąd (w drodze) dojazd: droga utwardzona/nieutwardzona przeznaczenie: zabudowa zagrodowa i mieszkaniowa jednorodzinna (MPZP MNR/14) wysokość budynku: max. ...

Powierzchnia
907,00 m2
Cena za m2
74,97 zł
cena 68 000
działka na sprzedaż - Wołów (gw), Mojęcice

Malczyce
hala na sprzedaż

AMJ-HS-226

Nieruchomość położona jest w północnej części miejscowości Malczyce, w powiecie średzkim.  Działka o pow. 12 arów ( wieczyste użytkowanie) ogrodzona z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni betonowej.  Działka zbudowana ...

Powierzchnia
416,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Cena za m2
757,21 zł
cena 315 000
hala na sprzedaż - Malczyce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem