Miękinia, Zakrzyce
działka na sprzedaż

AMJ-GS-219

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,15 ha, położona w miejscowości Zakrzyce (gmina Miękinia), pomiędzy miejscowościami Gałów i Lutynia, zaledwie 9 km od Wrocławia – Leśnicy. Lokalizacja: Zakrzyce, gm. Miękinia 9 km do Wrocławia – Leśnicy W bezpośrednim ...

Powierzchnia
11 500,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 1 150 000
działka na sprzedaż - Miękinia, Zakrzyce
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie
dom na sprzedaż

AMJ-DS-215

Na sprzedaż wilia z roku 1898 - typ bryły niemieckiej z widocznymi detalami architektonicznymi o pow. użytkowej 314,62 mkw. (parter + poddasze) w Kątach Wrocławskich położona na działce o powierzchni 1458 mkw. Powierzchnia zabudowy 225 mkw., powierzchnia całkowita 458,42 ...

Powierzchnia
314,62 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 458 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 875,28 zł
cena 590 000
dom na sprzedaż - Kąty Wrocławskie
video
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

Wrocław, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

AMJ-MS-205

Oferuję na sprzedaż ciche, przytulne mieszkanie w kamienicy, położone w samym sercu Wrocławia, przy ul. Rejtana, zaledwie 4 minuty pieszo od Dworca Głównego. To doskonała propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem krótkoterminowy (Airbnb, Booking), ...

Powierzchnia
35,34 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 591,96 zł
cena 445 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

Kobierzyce, Owsianka, Bąki
działka na sprzedaż

AMJ-GS-179

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1308 mkw. w miejscowości Bąki koło Kobierzyc. Przeznaczenie wg MPZP 2MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Maksymalna wysokość zabudowy 12m. Dojazd: droga asfaltowa. Bardzo dobra lokalizacja, do Wrocławia 18 km, do Kobierzyc ...

Powierzchnia
1 308,00 m2
Cena za m2
267,58 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Kobierzyce, Owsianka, Bąki
oferta na wyłączność
hala na sprzedaż - Udanin, Drogomiłowice

Udanin, Drogomiłowice
hala na sprzedaż

AMJ-HS-172

Polecam na sprzedaż nieruchomość położoną w Drogomiłowicach, gmina Udanin, ok. 2 km od zjazdu na autostradę A4 w Budziszowie. Nieruchomość posiada dostęp do sieci wodociągowej i energetycznej. Dojazd do działek 189/11,189/5 drogą gminą asfaltową, brak bezpośredniego ...

Powierzchnia
22 760,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
22 760 m²
Cena za m2
74,65 zł
cena 1 699 000
hala na sprzedaż - Udanin, Drogomiłowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem